28 i 29 Lipca 2022, GABINET NIECZYNNY

 

 

Motto, które nam przyświeca, to zdrowe, piękne uzębienie i zadowolenie pacjenta.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe wspieramy nowoczesnym sprzętem stomatologicznym. Pogłębiając nieustannie swoją wiedzę przekuwamy ja w sukcesy zawodowe, które są równoznaczne z wdzięcznym uśmiechem zadowolonego pacjenta.

Profilaktyka jaką prowadzimy nie tylko podnosi świadomość zdrowotną ale również przyczynia się do zachowania zdrowego uzębienia przez długie lata. Dzięki stosowaniu najwyższej jakości znieczuleń zapewniamy szybkie i bezbolesne przeprowadzenie zabiegów. Pracujemy przy zachowaniu najwyższych standardów higienicznych. Najlepiej świadczy o nas stale rosnąca liczba naszych pacjentów.

 

Protetyka

Protetyka

Braki w uzębieniu można uzupełniać na różne sposoby, poczynając od koron, mostów, poprzez protezy ruchome ( zdejmowane), kończąc na implantach.

więcej >>>

Licówki

Licówki

Jednym ze sposobów poprawiających estetykę zębów jest wykonanie licówek. Są to cienkie porcelanowe „płatki” przyklejane na przednie powierzchnie zębów.

więcej >>>

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Jeżeli pacjent nie jest zadowolony z koloru swoich zębów, możemy zaproponować zabieg wybielania.

więcej >>>

Endodoncja

Endodoncja

Leczenie endodontyczne ( kanałowe) zębów przeprowadzamy za pomocą nowoczesnego sprzętu z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego oraz aparatu rentgenowskiego.

więcej >>>

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

W leczeniu zębów wykorzystujemy materiały kompozytowe najwyższej jakości, które zapewniają trwałość wypełnień i doskonałą estetykę.

więcej >>>